NASIL YARDIM EDEBİLİRİZ?

İç ve dış cephe dekoratif boya, özel boya uygulamalarında bir telefon kadar uzağınızdayız...

Mesleki Özgeçmiş

Asboyatex firması sahibi Alattin Mingsar, 1986 yılında Boytaş boya uygulama firmasında, dekoratif boya uygulama işlerinde boyacı olarak çalışmaya başlayarak meslek hayatına girmiştir.

1987 yılında ressam Galip Pürses ile birlikte Mimar Sinan Üniversitesinin restorasyon çalışmaları ve Çırağan Sarayı Otelinin dekoratif boya işlerini tamamlamıştır.

1988 yılında boya uygulama işlerinin duayeni kabul edilen Kutay Ongan firmasında dekoratif boya ustası olarak çalışmaya devam etmiştir. 1999 yılında Kutay Ongan beyin vefatı ile Alattin Mingsar uzun yıllar yurtiçi ve yurt dışında, çeşitli firmalarda ve serbest olarak dekoratif boya ustası olarak çalışmalarına devam etmiştir.

Çalıştığı tüm işlerde gösterdiği dürüstlük, üstün performans, yaratıcılık sayesinde işverenlerin, mimar, iç mimar, mühendislerin, firma sahiplerinin, müşterilerinin ve iş arkadaşlarının takdirlerini toplamıştır. Artan iş yükü ve iş talepleri doğrultusunda 1999 yılında kendi firması olan asboyatex dekoratif boya tatbikatları firmasını kurarak deneyimli ekibi ile halen çalışmalarına devam etmektedir. Dekoratif boya ustası olarak yetişmesinde kendisine emeği geçen herkese şükran ve minnetlerini sunarak, hayatta olmayanlara’da Yüce Allahtan Rahmet diler.

Firma Misyonu

Asboyatex Dekoratif Boya Tatbikatları firması 1999 yılında Esentepe-Şişli-İstanbul‘da faaliyete girerek yurtiçi /yurtdışında iç ve dış cephe dekoratif boya uygulama işlerinde deneyimli ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Asboyatex Dekoratif Boya Tatbikatları firmasının misyonu kalite ve müşteri memnuniyeti olup Asboyatex’e verilen tüm projelerde /işlerde birinci sınıf malzeme ve işçilik ile verilen işler süresinde teslim edilmiştir.

Asboyatex dekoratif boya tatbikatları firması ; teknik bilgi, deneyim ile ortak fikirleri paylaşır, müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunar. Asboyatex Dekoratif Boya Tatbikatları firması Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi alarak tescil edilmiştir. (Marka No : 2007 63416-Hizmet) Asboyatex Dekoratif Boya Tatbikatları firması Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü tarafından 22-23-24- Ekim 2008 tarihinde MSGSÜ Oditoryumunda düzenlenen 1 nci iç mimarlık sempozyumu’na katkılarından dolayı PROF. DR. ONUR ALTAN İç Mimarlık Bölüm Başkanı tarafınca verilen teşekkür belgesi almıştır.

Asboyatex firması sahibi Alattin Mingsar’ın biyografi derlemesi "WHO IS WHO" Türkiye Ansiklopedisine kabul edilmiştir. Biyografi ingilizce baskıda’da yer almaktadır.

Referanslarımız gururumuzdur.

İç ve dış cephe dekoratif boya, özel boya uygulamalarında herhangi bir desteğe ihtiyacınız olursa lütfen bizi aramaktan çekinmeyin, sizlere en uygun çözümleri sunalım. Mekanlarınız ve iş yerleriniz renklerle aydınlık ve ferah olsun.

İyi çalışmalar dileriz.

Alattin Mingsar

Belgelerimiz